skip to Main Content
[layerslider id="1"]
Excel To HTML using codebeautify.org Fietskeuring Dinsdag 9 juli 2019
Aanvang 13.00 uur SHIFT AT WORK
13.05 uur SPOORJOBS.NL
  13.10 uur GROENHUYSEN
  13.15 uur RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
  13.20 uur 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
  13.25 uur VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
  13.30 uur PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
  13.35 uur DOMINO'S PIZZA ROOSENDAAL
  13.40 uur RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
  13.45 uur STROOP ADVIES
  13.50 uur DE MEIDEN VAN NISPEN
  13.55 uur DE JONGENS VAN NISPEN
  14.00 uur 'T MEULEKWARTIER
  14.05 uur HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
  14.10 uur VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
  14.15 uur PROFECTUM FAKOPS CADI
  14.20 uur THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
  14.25 uur BILJARTCENTRUM DE DISTEL
  14.30 uur FINANCIAL SHOP
  14.35 uur MOBILIS B.V.
  14.40 uur HOOIHUIS - ALECO
  14.45 uur BROSENS METAALWERKEN
  14.50 uur DE GROEN
  14.55 uur FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
  15.00 uur TEAM ROOSENDAAL
  15.05 uur KROEVENSPORT
  15.10 uur TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & AUTOSERVICE VIJFHUIZENBERG
  15.15 uur SUIKER UNIE
  15.20 uur PLUS VAN GURP
  15.25 uur INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
  15.30 uur TAMOIL / DPS COMPANY
  15.35 uur TEAM X BY XPRS BV
  15.40 uur TEAM VAN WELY / FREESTYLE
  * Tijden zijn onder voorbehoud  

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Ploegentijdrit Dinsdag 9 juli 2019
Richttijd
1 19:30 TAMOIL / DPS COMPANY
2 MOBILIS B.V.
3 19:35 PROFECTUM FAKOPS CADI
4 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & AUTOSERVICE VIJFHUIZENBERG
5 19:40 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
6 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
7 19:45 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
8 'T MEULEKWARTIER
9 19:50 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
10 DE GROEN
11 19:55 SHIFT AT WORK
12 SPOORJOBS.NL
13 20:00 KROEVENSPORT
14 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
15 20:04 PLUS VAN GURP
16 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
17 20:10 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
18 BROSENS METAALWERKEN
19 20:15 TEAM X BY XPRS BV
20 DE JONGENS VAN NISPEN
21 20:20 DE MEIDEN VAN NISPEN
22 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
23 20:25 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
24 FINANCIAL SHOP
25 20:30 DOMINO'S PIZZA ROOSENDAAL
26 TEAM ROOSENDAAL
27 20:35 SUIKER UNIE
28 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
29 20:40 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
30 GROENHUYSEN
31 20:45 HOOIHUIS - ALECO
32 STROOP ADVIES
33 20:49 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
volgende ploeg start na 2,5 minuten

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Individuele Achtervolging Woensdag 10 juli 2019
Richttijd Rij
12:15 uur 1 FINANCIAL SHOP
12:15 uur 2 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
12:15 uur 3 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
12:15 uur 4 DE MEIDEN VAN NISPEN
12:15 uur 5 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
12:15 uur 6 KROEVENSPORT
12:46 uur 1 STROOP ADVIES
12:40 uur 2 TEAM ROOSENDAAL
12:40 uur 3 'T MEULEKWARTIER
12:46 uur 4 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12:46 uur 5 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
12:40 uur 6 PROFECTUM FAKOPS CADI
13:17 uur 1 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
13:05 uur 2 DE JONGENS VAN NISPEN
13:05 uur 3 MOBILIS B.V.
13:17 uur 1 DE GROEN
13:17 uur 1 DOMINO'S PIZZA ROOSENDAAL
13:11 uur 6 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
13:42 uur 1 TEAM X BY XPRS BV
13:36 uur 2 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & AUTOSERVICE VIJFHUIZENBERG
13:30 uur 3 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
13:48 uur 4 GROENHUYSEN
13:48 uur 5 TAMOIL / DPS COMPANY
13:42 uur 6 SUIKER UNIE
14:01 uur 1 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
14:01 uur 2 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
14:01 uur 3 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
14:07 uur 4 SHIFT AT WORK
14:19 uur 5 HOOIHUIS - ALECO
14:13 uur 6 SPOORJOBS.NL
14:26 uur 1 BROSENS METAALWERKEN
14:26 uur 2 PLUS VAN GURP
14:26 uur 3 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Verkeersdoolhof Donderdag 11 juli 2019
8:00 GROEP 1
SUIKER UNIE
RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
DE GROEN
TEAM VAN WELY / FREESTYLE
GROENHUYSEN
8:30 GROEP 2
FINANCIAL SHOP
DOMINO'S PIZZA ROOSENDAAL
'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
'T MEULEKWARTIER
TEAM X BY XPRS BV
9:00 GROEP 3
HOOIHUIS - ALECO
FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
KROEVENSPORT
STROOP ADVIES
MOBILIS B.V.
9:30 GROEP 4
DE MEIDEN VAN NISPEN
DE JONGENS VAN NISPEN
PLUS VAN GURP
SHIFT AT WORK
SPOORJOBS.NL
10:00 GROEP 5
VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
TAMOIL / DPS COMPANY
BILJARTCENTRUM DE DISTEL
PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
10:30 GROEP 6
TEAM ROOSENDAAL
HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
BROSENS METAALWERKEN
TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & AUTOSERVICE VIJFHUIZENBERG
PROFECTUM FAKOPS CADI
11:00 GROEP 7
VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Veldrit Vrijdag 12 juli 2019
Richttijd
12:40 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
12:44 SUIKER UNIE
12:49 SPOORJOBS.NL
12:54 DE MEIDEN VAN NISPEN
12:59 DOMINO'S PIZZA ROOSENDAAL
13:03 GROENHUYSEN
13:06 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
13:10 MOBILIS B.V.
13:14 KROEVENSPORT
13:18 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & AUTOSERVICE VIJFHUIZENBERG
13:22 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
13:27 SHIFT AT WORK
13:32 PLUS VAN GURP
13:37 BROSENS METAALWERKEN
13:40 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
13:45 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
13:49 TEAM ROOSENDAAL
13:53 DE GROEN
13:58 DE JONGENS VAN NISPEN
14:03 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14:08 TAMOIL / DPS COMPANY
14:13 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
14:17 PROFECTUM FAKOPS CADI
14:22 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
14:27 TEAM X BY XPRS BV
14:30 'T MEULEKWARTIER
14:34 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
14:38 FINANCIAL SHOP
14:43 HOOIHUIS - ALECO
14:48 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
14:52 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
14:57 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
15:00 STROOP ADVIES

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Behendigheidsrit Zaterdag 13 juli 2019
LINKER PARCOURS RECHTER PARCOURS
13:00 SUIKER UNIE 13:00 TEAM X BY XPRS BV
13:07 TAMOIL / DPS COMPANY 13:07 SHIFT AT WORK
13:16 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT 13:16 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
13:23 PLUS VAN GURP 13:23 DE GROEN
13:32 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV 13:32 HOOIHUIS - ALECO
13:39 KROEVENSPORT 13:39 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
13:47 TEAM ROOSENDAAL 13:47 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
13:55 TEAM VAN WELY / FREESTYLE 13:55 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
14:03 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT 14:03 DE MEIDEN VAN NISPEN
14:11 BROSENS METAALWERKEN 14:11 DE JONGENS VAN NISPEN
14:19 DOMINO'S PIZZA ROOSENDAAL 14:19 STROOP ADVIES
14:28 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE 14:28 MOBILIS B.V.
14:35 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL 14:35 SPOORJOBS.NL
14:44 PROFECTUM FAKOPS CADI 14:44 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
14:51 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING 14:51 FINANCIAL SHOP
15:00 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & AUTOSERVICE VIJFHUIZENBERG 15:00 'T MEULEKWARTIER
15:07 GROENHUYSEN

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Bij het hinderniscriterium wordt gestart volgens het algemeen individueel klassement. De uitslagen zoals op zaterdagavond bekend worden gemaakt zijn tevens de startvolgordes.

12:00: Meisjes laatst tot nummer 20

13:45: Jongens laatst tot nummer 20

15:00: Pauze

15:30: Beste 20 jongens en beste 20 meisjes

Back To Top
×Close search
Search