9 juli t/m
15 juli 2018

9 juli t/m
15 juli 2018

9 juli t/m
15 juli 2018

9 juli t/m
15 juli 2018

9 juli t/m
15 juli 2018

Excel To HTML using codebeautify.org Fietskeuring
13.00 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
13.05 BPG VERHOEVEN VAN ERP MEISJES
13.10 BPG VERHOEVEN VAN ERP JONGENS
13.15 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
13.20 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
13.25 DE MEIDEN VAN NISPEN
13.30 DE JONGENS VAN NISPEN
13.35 'T MEULEKWARTIER
13.40 PLUS VAN GURP
13.45 GROENHUYSEN
13.50 BROSENS METAALWERKEN
13.55 TEAM X BY XPRS BV
14.00 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
14.05 FINANCIAL SHOP
14.10 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
14.15 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
14.20 STROOP ADVIES
14.25 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
14.30 TAMOIL / DPS COMPANY
14.35 OPTIEK VAN WELY
14.40 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
14.45 SUIKER UNIE
14.50 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
14.55 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
15.00 RECREATIEPARK DE STOK
15.05 BELEEF 'T IN ROOSENDAAL
15.10 VAN OORSCHOT-DE JONGH-VERMUNT ADVOCATEN EN TAXIBEDRIJF & RIJSCHOOL DE GROEN
15.15 SPOORJOBS.NL
15.20 SHIFT AT WORK
15.25 SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA
15.30 PROFECTUM FAKOPS EN CADI
15.35 TEAM ALECO / HOOIHUIS
15.40 KROEVENSPORT

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Proloog
19:30 TAMOIL / DPS COMPANY
SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA
19:35 PROFECTUM FAKOPS EN CADI
BILJARTCENTRUM DE DISTEL
19:40 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
19:45 VAN OORSCHOT-DE JONGH-VERMUNT ADVOCATEN EN TAXIBEDRIJF & RIJSCHOOL DE GROEN
TEAM X BY XPRS BV
19:50 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
'T MEULEKWARTIER
19:55 BPG VERHOEVEN VAN ERP JONGENS
SHIFT AT WORK
20:00 SPOORJOBS.NL
KROEVENSPORT
20:04 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
PLUS VAN GURP
20:10 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
20:15 RECREATIEPARK DE STOK
BELEEF 'T IN ROOSENDAAL
20:20 TEAM ALECO / HOOIHUIS
BROSENS METAALWERKEN
20:25 FINANCIAL SHOP
DE JONGENS VAN NISPEN
20:30 DE MEIDEN VAN NISPEN
RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
20:35 OPTIEK VAN WELY
GROENHUYSEN
20:40 STROOP ADVIES
SUIKER UNIE
20:45 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
BPG VERHOEVEN VAN ERP MEISJES
20:49 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Achtervolging
Tijd Rij Ploeg
12:15 1 SPOORJOBS.NL
12:15 2 TEAM X BY XPRS BV
12:15 3 SHIFT AT WORK
12:15 4 PROFECTUM FAKOPS EN CADI
12:15 5 GROENHUYSEN
12:15 6 TEAM ALECO / HOOIHUIS
12:46 1 KROEVENSPORT
12:33 2 SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA
12:46 3 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
12:46 4 TAMOIL / DPS COMPANY
12:33 5 FINANCIAL SHOP
12:46 6 BELEEF 'T IN ROOSENDAAL
13:11 1 PLUS VAN GURP
13:04 2 'T MEULEKWARTIER
13:11 3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
13:17 4 STROOP ADVIES
13:04 5 DE MEIDEN VAN NISPEN
13:11 6 OPTIEK VAN WELY
13:42 1 SUIKER UNIE
13:30 2 BPG VERHOEVEN VAN ERP MEISJES
13:42 3 DE JONGENS VAN NISPEN
13:48 4 RECREATIEPARK DE STOK
13:36 5 BPG VERHOEVEN VAN ERP JONGENS
13:36 6 VAN OORSCHOT-DE JONGH-VERMUNT ADVOCATEN EN TAXIBEDRIJF & RIJSCHOOL DE GROEN
14:13 1 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
13:48 2 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
14:13 3 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
14:19 4 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14:01 5 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
14:07 6 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
14:38 1 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
14:20 2 BROSENS METAALWERKEN
14:38 3 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Doolhof
8:00 GROEP 1
TEAM X BY XPRS BV
SHIFT AT WORK
SPOORJOBS.NL
'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
8:30 GROEP 2
VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
DE JONGENS VAN NISPEN
DE MEIDEN VAN NISPEN
KROEVENSPORT
9:00 GROEP 3
BILJARTCENTRUM DE DISTEL
RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA
PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
STROOP ADVIES
9:30 GROEP 4
GROENHUYSEN
BPG VERHOEVEN VAN ERP MEISJES
FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
RECREATIEPARK DE STOK
PLUS VAN GURP
10:00 GROEP 5
BPG VERHOEVEN VAN ERP JONGENS
PROFECTUM FAKOPS EN CADI
OPTIEK VAN WELY
SUIKER UNIE
TEAM ALECO / HOOIHUIS
10:30 GROEP 6
BELEEF 'T IN ROOSENDAAL
BROSENS METAALWERKEN
VAN OORSCHOT-DE JONGH-VERMUNT ADVOCATEN EN TAXIBEDRIJF & RIJSCHOOL DE GROEN
FINANCIAL SHOP
INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
11:00 GROEP 7
'T MEULEKWARTIER
VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
TAMOIL / DPS COMPANY

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Veldrit
12:00 SHIFT AT WORK
12:05 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
12:10 PROFECTUM FAKOPS EN CADI
12:15 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
12:17 DE JONGENS VAN NISPEN
12:21 DE MEIDEN VAN NISPEN
12:26 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
12:30 BROSENS METAALWERKEN
12:33 SPOORJOBS.NL
12:38 VAN OORSCHOT-DE JONGH-VERMUNT ADVOCATEN EN TAXIBEDRIJF & RIJSCHOOL DE GROEN
12:43 TEAM X BY XPRS BV
12:46 BPG VERHOEVEN VAN ERP JONGENS
12:50 'T MEULEKWARTIER
12:54 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12:59 KROEVENSPORT
13:03 FINANCIAL SHOP
13:08 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
13:13 TAMOIL / DPS COMPANY
13:18 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
13:22 BPG VERHOEVEN VAN ERP MEISJES
13:25 RECREATIEPARK DE STOK
13:30 PLUS VAN GURP
13:35 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
13:39 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
13:43 OPTIEK VAN WELY
13:47 STROOP ADVIES
13:52 GROENHUYSEN
13:55 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT
14:00 BELEEF 'T IN ROOSENDAAL
14:04 SUIKER UNIE
14:09 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14:14 TEAM ALECO / HOOIHUIS
14:19 SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Excel To HTML using codebeautify.org Behendigheidsrit
LINKER PARCOURS RECHTER PARCOURS
12:40 VAN OORSCHOT-DE JONGH-VERMUNT ADVOCATEN VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
EN TAXIBEDRIJF & RIJSCHOOL DE GROEN
12:48 SUIKER UNIE TEAM ALECO / HOOIHUIS
12:56 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT TAMOIL / DPS COMPANY
13:03 FINANCIAL SHOP DE JONGENS VAN NISPEN
13:11 STROOP ADVIES BROSENS METAALWERKEN
13:20 PLUS VAN GURP FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
13:28 OPTIEK VAN WELY DE MEIDEN VAN NISPEN
13:36 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
13:44 BPG VERHOEVEN VAN ERP JONGENS PROFECTUM FAKOPS EN CADI
13:52 TEAM X BY XPRS BV INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
14:00 SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA 'T MEULEKWARTIER
14:08 KROEVENSPORT GROENHUYSEN
14:16 RECREATIEPARK DE STOK 'T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
14:24 BILJARTCENTRUM DE DISTEL BPG VERHOEVEN VAN ERP MEISJES
14:32 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER SPOORJOBS.NL
14:39 BELEEF 'T IN ROOSENDAAL SHIFT AT WORK
14:48 THE ATHLETE'S FOOT / MERVO SPORT

een PDF van alle starttijden vind je hier.

Bij het hinderniscriterium wordt gestart volgens het algemeen individueel klassement. De uitslagen zoals op zaterdagavond bekend worden gemaakt zijn tevens de startvolgordes.

12:00: Meisjes laatst tot nummer 20

13:45: Jongens laatst tot nummer 20

15:00: Pauze

15:30: Beste 20 jongens en beste 20 meisjes

Search