skip to Main Content
[layerslider id="1"]

Meisjes

1 SHIFT AT WORK
2 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
3 FINANCIAL SHOP
4 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
5 SUIKER UNIE
6 DE GROEN
7 DE MEIDEN VAN NISPEN
8 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
9 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
10 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
11 KROEVENSPORT
12 HOOIHUIS – ALECO
13 TEAM ROOSENDAAL
14 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
15 T MEULEKWARTIER
16 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
17 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
18 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
19 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
20 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
21 PLUS VAN GURP
22  ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
23 STROOP ADVIES
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN

Jongens

1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 SPOORJOBS.NL
3 T MEULEKWARTIER
4 SUIKER UNIE
5 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 FINANCIAL SHOP
7 STROOP ADVIES
7 TEAM X BY XPRS BV
9 HOOIHUIS – ALECO
10 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
11 TAMOIL / DPS COMPANY
12 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
13 BROSENS METAALWERKEN
14 DE JONGENS VAN NISPEN
15 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
16 KROEVENSPORT
17 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
18 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
19 MOBILIS B.V.
20 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
21 TEAM ROOSENDAAL
22 DE GROEN
23 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
24 PLUS VAN GURP
25 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
26  ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
27 GROENHUYSEN

Meisjes test

1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
3 Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 Dirkje Pippel SHIFT AT WORK
5 Doortje de Jongh SHIFT AT WORK
6 Carlijn Suijkerbuijk SHIFT AT WORK
7 Elke Bolijn TEAM VAN WELY / FREESTYLE
8 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK
9 Imke Bolijn SUIKER UNIE
10 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
11 Nynke Machielse SHIFT AT WORK
12 Valentien Peters HOOIHUIS – ALECO
13 Roos van Rijt KROEVENSPORT
14 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
15 Isa de Jongh SHIFT AT WORK

Jongens

1 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
2 Sebas Boersma T MEULEKWARTIER
3 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
4 Pepijn Mol STROOP ADVIES
5 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
6 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
7 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Tijl Eijsbouts SPOORJOBS.NL
10 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
11 Laurenzo Traas SPOORJOBS.NL
12 Gabriel Storelli INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
13 Thijs Nagtzaam VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14 Pepijn Philippus TEAM ROOSENDAAL
15 Chad Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL

Meisjes

1 FINANCIAL SHOP
2 SHIFT AT WORK
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 DE MEIDEN VAN NISPEN
5 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
6 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 SUIKER UNIE
8 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
9 HOOIHUIS – ALECO
10 TEAM ROOSENDAAL
11 T MEULEKWARTIER
12 KROEVENSPORT
13 DE GROEN
14 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
15 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
16 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
17 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
18 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
19 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
20 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
21 PLUS VAN GURP
22 STROOP ADVIES
23  ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN

Jongens

1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 T MEULEKWARTIER
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 FINANCIAL SHOP
5 SUIKER UNIE
6 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 SPOORJOBS.NL
8 TAMOIL / DPS COMPANY
9 TEAM X BY XPRS BV
10 HOOIHUIS – ALECO
11 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12 DE JONGENS VAN NISPEN
13 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
15 MOBILIS B.V.
16 BROSENS METAALWERKEN
17 DE GROEN
18 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
19 KROEVENSPORT
20 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
21 STROOP ADVIES
22 TEAM ROOSENDAAL
23 PLUS VAN GURP
24 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
25 RIJSDIJK TWEEWIELERS /
VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
26  ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
27 GROENHUYSEN

Meisjes

1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
3 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
4 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
5 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
6 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
7 Maike Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
8 Noortje Lambregts T MEULEKWARTIER
9 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
10 Roos van Rijt KROEVENSPORT
11 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK
12 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK
13 Elke Bolijn TEAM VAN WELY / FREESTYLE
14 Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
15 Valentien Peters HOOIHUIS – ALECO
16 Sanne Barendse TEAM VAN WELY / FREESTYLE
17 Dirkje Poppel SHIFT AT WORK
18 Indy Talboom VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
19 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
20 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
21 Doortje de Jongh SHIFT AT WORK
22 Imke Bolijn SUIKER UNIE
23 Kim Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
24 Zoë den Ouden THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
25 Julia Vriends DE GROEN

Jongens

1 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
2 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
3 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
4 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
5 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
6 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Mees Elshout SPOORJOBS.NL
10 Sebas Boersma T MEULEKWARTIER
11 Wiebe Koning RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
12 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
13 Job Somers INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
14 Tijl Eijsbouts SPOORJOBS.NL
15 Stijn Dingemanse SUIKER UNIE
16 Chris van Kan PROFECTUM FAKOPS CADI
17 Pepijn Philippus TEAM ROOSENDAAL
18 Nout Konings HOOIHUIS – ALECO
19 Xavier Peters HOOIHUIS – ALECO
20 Laurenzo Traas SPOORJOBS.NL
21 Pepijn Pasman TEAM X BY XPRS BV
22 Jesse Huysmans SUIKER UNIE
23 Daan Dielemans TAMOIL / DPS COMPANY
24 Nik Steenvoorden TEAM X BY XPRS BV
25 Rick Sweep RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
Trui Regenboog

Winnares Individueel Totaal Klassement
Winnaar Individueel Totaal Klassement

Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
Sven Monsieurs ‘T MEULEKWARTIER
Trui Kampioen

Winnaressen Ploegen Totaal Klassement
Winnaars Ploegen Totaal Klassement

FINANCIAL SHOP
PROFECTUM FAKOPS CADI
Trui Wit

Beste meisje 10-11 jaar Individueel Dagklassement
Beste jongen 10-11 jaar Individueel Dagklassement

Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
Sebas Boersma T MEULEKWARTIER
Trui Wit

Beste meisje 10-11 jaar Overall Klassement
Beste jongen 10-11 jaar Overall Klassement

Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
Trui Blauw

Meisje dat vandaag de meeste plekken gestegen is
Jongen die vandaag de meeste plekken gestegen is

Noëmi van der Sloot BILJARTCENTRUM DE DISTEL
Casper van Lonkhuizen DE GROEN
Trui Blauw

Meisje dat overall de meeste plekken gestegen is
Jongen die overall de meeste plekken gestegen is

Nienke van den Nobellen INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
Yannith Deceulaer BROSENS METAALWERKEN
Trui Groen

Meisje dat vandaag de minste strafpunten had
Jongen die vandaag de minste strafpunten had

Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
Siebe Huysmans SUIKER UNIE
Trui Groen

Meisje dat overall de minste strafpunten had
Jongen die overall de minste strafpunten had

Nynke Machielse SHIFT AT WORK
Mike Noort DE GROEN
Trui Bolletjes

Meisje dat vandaag de gemiddelde tijd gereden heeft
Jongen die vandaag de gemiddelde tijd gereden heeft

Nora Dommanschet INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
Sander van Loon VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
Trui Bolletjes

Meisje dat overall de gemiddelde tijd gereden heeft
Jongen die overall de gemiddelde tijd gereden heeft

Yfke van Manen TEAM VAN WELY / FREESTYLE
Binck Braat THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
Trui Zwart

De grootste pechvogel

Axelle Cornec SHIFT AT WORK
Back To Top
×Close search
Search