skip to Main Content
[layerslider id="1"]

Meisjes

1 FINANCIAL SHOP
2 SHIFT AT WORK
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
5 HOOIHUIS – ALECO
6 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
7 SUIKER UNIE
8 DE MEIDEN VAN NISPEN
9 KROEVENSPORT
10 GROENHUYSEN
11 TEAM ROOSENDAAL
12 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING
& VAKVERF
14 ‘T MEULEKWARTIER
15 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
16 RIJSDIJK TWEEWIELERS /
VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
17 STROOP ADVIES
18 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
19 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
20 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
21 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
22 DE GROEN
23 PLUS VAN GURP
24 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
25 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN
JOS HERENS TRANSPORT

Jongens

1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 FINANCIAL SHOP
3 ‘T MEULEKWARTIER
4 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA &
VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
5 SUIKER UNIE
6 TEAM X BY XPRS BV
6 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
8 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
9 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
10 TAMOIL / DPS COMPANY
11 MOBILIS B.V.
12 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 HOOIHUIS – ALECO
14 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
15 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
16 SPOORJOBS.NL
17 DE GROEN
18 KROEVENSPORT
19 DE JONGENS VAN NISPEN
20 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
21 STROOP ADVIES
22 BROSENS METAALWERKEN
23 PLUS VAN GURP
24 TEAM ROOSENDAAL
25 GROENHUYSEN
26 RIJSDIJK TWEEWIELERS /
VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
27 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN
JOS HERENS TRANSPORT

Meisjes 

1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
3 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
4 Carlijn Suijkerbuijk SHIFT AT WORK
5 Beau van Ommeren HOOIHUIS – ALECO
6 Roos van Rijt KROEVENSPORT
7 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
8 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
9 Imke Bolijn SUIKER UNIE
10 Isabel de Groote SHIFT AT WORK
11 Valentien Peters HOOIHUIS – ALECO
12 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 Lotte Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
14 Tess Siemons TEAM VAN WELY / FREESTYLE
15 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK

 

Jongens

1 Finn Bastiaanssen FINANCIAL SHOP
2 Thijs Nagtzaam VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
3 Teun Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
4 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
5 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
6 Teun van Heijningen TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Youri van Oorschot PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
10 Mike Noort DE GROEN
11 Sem Luca van den Enden VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
12 Sebas Boersma ‘T MEULEKWARTIER
13 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
14 Nik Steenvoorden TEAM X BY XPRS BV
15 Pim de Bruijn MOBILIS B.V.

Meisjes

1 FINANCIAL SHOP
2 SHIFT AT WORK
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 HOOIHUIS – ALECO
5 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
6 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
7 SUIKER UNIE
8 DE MEIDEN VAN NISPEN
9 KROEVENSPORT
10 GROENHUYSEN
11 TEAM ROOSENDAAL
12 ‘T MEULEKWARTIER
13 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
14 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING
& VAKVERF
15 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
16 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
17 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
18 STROOP ADVIES
18 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
20 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
21 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
22 DE GROEN
23 PLUS VAN GURP
24 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
25 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN
JOS HERENS TRANSPORT

Jongens

1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 FINANCIAL SHOP
3 ‘T MEULEKWARTIER
4 TEAM X BY XPRS BV
4 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA &
VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
6 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
8 SUIKER UNIE
9 TAMOIL / DPS COMPANY
10 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
11 MOBILIS B.V.
12 HOOIHUIS – ALECO
13 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
15 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
16 SPOORJOBS.NL
17 DE GROEN
18 KROEVENSPORT
19 DE JONGENS VAN NISPEN
20 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
21 BROSENS METAALWERKEN
22 PLUS VAN GURP
23 STROOP ADVIES
24 TEAM ROOSENDAAL
25 GROENHUYSEN
26 RIJSDIJK TWEEWIELERS /
VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
27 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN
JOS HERENS TRANSPORT

Meisjes 

1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
3 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
4 Carlijn Suijkerbuijk SHIFT AT WORK
5 Beau van Ommeren HOOIHUIS – ALECO
6 Roos van Rijt KROEVENSPORT
7 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
8 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
9 Imke Bolijn SUIKER UNIE
10 Isabel de Groote SHIFT AT WORK
11 Valentien Peters HOOIHUIS – ALECO
12 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 Lotte Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
14 Tess Siemons TEAM VAN WELY / FREESTYLE
15 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK

 

Jongens

1 Finn Bastiaanssen FINANCIAL SHOP
2 Thijs Nagtzaam VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
3 Teun Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
4 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
5 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
6 Teun van Heijningen TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Youri van Oorschot PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
10 Mike Noort DE GROEN
11 Sem Luca van den Enden VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
12 Sebas Boersma ‘T MEULEKWARTIER
13 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
14 Nik Steenvoorden TEAM X BY XPRS BV
15 Pim de Bruijn MOBILIS B.V.
Trui Geel

Meisje op 1e plek in het Individueel Totaal Klassement
Jongen op 1e plek in het Individueel Totaal Klassement

Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
Finn Bastiaanssen FINANCIAL SHOP
Trui Groen

Meisje met de minste strafpunten vandaag (dagklassement)
Jongen met de minste strafpunten vandaag (dagklassement)

Nynke Machielse SHIFT AT WORK
Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
Trui Wit

Beste meisje 10-11 jaar vandaag (dagklassement)
Beste jongen 10-11 jaar vandaag (dagklassement)

Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
Finn Bastiaanssen FINANCIAL SHOP
Trui Bolletjes

Meisje dat vandaag de gemiddelde tijd heeft gereden
Jongen die vandaag de gemiddelde tijd heeft gereden

Isa Lodewijks DE MEIDEN VAN NISPEN
Mees van Geel DE GROEN
Back To Top
×Close search
Search